آشنایی با اپلیکیشن های ویرایش عکس Pic Stitch، Whitegram، Black و Prisma
آشنایی با اپلیکیشن های ویرایش عکس Pic Stitch، Whitegram، Black و Prisma

آشنایی با اپلیکیشن های ویرایش عکس Pic Stitch، Whitegram، Black و Prisma، در بررسی ادامه اپلیکیشن های کاربردی در زمینه ویرایش و ادیت عکس، ما در این مطلب قصد داریم به بررسی 4 اپلیکیشن دیگر ویرایش عکس یعنی Black، Whitegram، Pic Stitch و Prisma بپردازیم. لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

اپلیکیشن ویرایش عکس Black

اپلیکیشن Balck یک اپلیکیشن ویرایش عکس رایگان است که به‌طور ویژه برای تولید عکس‌های تک‌رنگ و سیاه‌وسفید طراحی شده. اینستاگرام تنها سه فیلتر سیاه‌وسفید دارد ولی در این اپلیکیشن ۱۰ فیلتر در اختیار شما خواهد بود. علاوه بر آن می‌توانید با تنظیماتی نظیر وینیت (تیرگی حاشیه‌ها) و سایه‌ها کار کنید و کنترل نور و کنتراست عکس را با ابزارهای کرو (Curve) حرفه‌ای در اختیار داشته باشید.

اپلیکیشن Whitagram

برخی از بهترین اکانت‌ها در اینستاگرام، آن‌هایی هستند که به فید خود نه به‌عنوان تصاویر منفرد بلکه به چشم یک کل منسجم می‌نگرند. برای رسیدن به چنین نمایی اپلیکیشن رایگان Whitagram تنها چیزی است که نیاز خواهید داشت. می‌توانید عکس‌های خود را در این اپلیکیشن وارد و آن‌ها را در برابر یک پس‌زمینه‌ی سفید قرار دهید و سپس اندازه و محل قرارگیری هر کدام را به دلخواه تنظیم کنید.

اپلیکیشن Pic Stitch

اپلیکیشن Pic Stitch اجازه می‌دهد چند عکس را به‌سادگی در قالب یک کلاژ با هم ترکیب کنید. این ابزار برای مواقعی مفید است تعداد بسیار زیادی عکس از یک موضوع یا رویداد گرفته‌اید و نمی‌خواهید با آپلود کردن تک‌به‌تک آن‌ها حوصله‌ی دیگران را سر ببرید. این اپلیکیشن رایگان حتی اجازه می‌دهد ویدیوها را هم با هم کلاژ کنید و از ۲۴۵ چیدمان مختلف و ۱۵ نسبت ابعاد متفاوت لذت ببرید. اگر حس خلاقیت در شما گل کرده باشد حتی امکان افزودن موسیقی به کلاژهای ویدیویی هم وجود دارد.

اپلیکیشن Prisma

این اپلیکیشن ویرایش عکس جدید در مدت کوتاهی که از انتشارش می‌گذرد چیزی در حدود ۱۱ میلیون بار در اکوسیستم iOS دانلود شده و هم‌اکنون برای اندروید هم در دسترس است. Prisma یک اپلیکیشن ویرایش عکس است که به شما اجازه می‌دهد تا عکس‌های خود را به تصاویر هنری تبدیل کنید. این اپلیکیشن از شبکه‌های عصبی عمیق برای تحلیل تصاویر و اعمال فیلترهای هنری بر روی آن‌ها استفاده می‌کند. برای استفاده از Prisma، شما ابتدا باید عکس خود را انتخاب کنید. سپس می‌توانید یکی از فیلترهای هنری را از بین گزینه‌های مختلف انتخاب کنید. این فیلترها با استفاده از شبکه‌های عصبی عمیق، تصاویر شما را به تصاویری با پویایی‌ها و الهام‌بخشی‌های هنری تبدیل می‌کنند.