آشنایی با اپلیکیشن های ویرایش عکس Afterlight، VSCO، Boomerang و Phonto
آشنایی با اپلیکیشن های ویرایش عکس Afterlight، VSCO، Boomerang و Phonto

آشنایی با اپلیکیشن های ویرایش عکس Afterlight، VSCO، Boomerang و Phonto، در دنیایی که خیلی‌های ارزش افراد را با تعداد قلب‌های دیجیتالی قرارگرفته زیر پست‌های اینستاگرام می‌سنجند، اطلاع داشتن از جدیدترین شیوه‌ها برای بالا بردن جذابیت تصاویر ایده‌ی خوبی به نظر می‌رسد. بسیاری از مردم به این دلیل از ویرایش کردن عکس‌هایشان دست می‌کشند که اطلاع زیادی از مفاهیمی نظیر روشنایی و کنتراست ندارند. ولی خبر خوش این است که برای تولید تصاویری با ظاهر حرفه‌ای لزوما نیازی به دانش فنی بالا ندارید.

اپلیکیشن ویرایش عکس Afterlight

اپلیکیشن ویرایش عکس Afterlight رایگان نیست، ولی در ازای هزینه‌ای جزئی علاوه بر ۷۴ فیلتر زیبا تعداد بسیار زیادی از بافت‌ها، تنظیمات و ابزارهای ویرایشی را در اختیار شما قرار خواهد داد. این اپلیکیشن همچنین به ۱۲۸ کادر عکس ساده و قابل تنظیم هم مجهز شده که باعث می‌شود وقت بیشتری را به صفحه‌ی گوشی خود خیره شوید ولی قطعا نتایج بهتری هم به دست خواهید آورد. رابط کاربری اپلیکیشن هم بسیار قابل‌فهم و زیبا است و تمام چیزهای مورد نیاز شما با برچسب‌های واضح مشخص شده‌اند.

اپلیکیشن عکاسی VSCO

اپلیکیشن عکاسی VSCO تمام چیزی است که بسیاری از عکاسان حرفه‌ای به کار می‌برند تا عکس‌هایشان علی‌رغم این‌که تازه و شاداب به نظر می‌رسند، حسی قدیمی و نوستالژیک داشته باشند. اپلیکیشن VSCO‌ اجازه می‌دهد تصاویر خود را بدون از دست رفتن زیبایی و جزئیات طبیعی زیباتر کنید. این اپلیکیشن عکاسی رایگان مجموعه‌ی نسبتا بزرگی از فیلترها را هم در خود دارد و اگر تمایل داشته باشید می‌توانید فیلترهای بیشتری هم از فروشگاه مخصوص آن بخرید. تنها نکته‌ی منفی در مورد اپلیکیشن VSCO این است که طراحی مینیمال و فقدان متن و برچسب برای عملکردهای مختلف باعث می‌شود برای کار کردن با آن نیاز به اندکی زمان و یادگیری داشته باشید.

اپلیکیشن فیلمبرداری Boomerang

اپلیکیشن Boomerang که توسط خود اینستاگرام تولید شده، ویدیوهایی کوتاه تولید می‌کند که به‌صورت مداوم تکرار می‌شوند. ترفند ساده‌ی این اپلیکیشن معمولا نتایجی فریبنده به وجود می‌آورد. ثبت لحظات دراماتیک با استفاده از اپلیکیشن Boomerang نتایج بهتری در بر دارد. در نتیجه تولید ویدیوهای Boomerang از هر چیزی که منفجر شود، بشکند، بیفتد یا سرعت بالایی داشته باشد، می‌تواند دیگران را بیشتر تحت تاثیر قرار دهد.

اپلیکیشن ویرایش عکس Phonto

شاید فکر کنید قرار دادن نوشته روی عکس چندان جالب نیست. ولی اپلیکیشن رایگان Phonto با بیش از ۴۰۰ فونت زیبا راهی را برای انجام صحیح این کار فراهم کرده است. همچنین می‌توانید متن را در داخل یک قاب قرار دهید. تعداد بسیار زیادی استیکر آماده هم در این اپلیکیشن وجود دارد که می‌توانید با اندکی خلاقیت از آن‌ها برای رسیدن به نتایج جالب بهره بگیرید.